SCMSX150-X Panduit
  • More about SCMSX150-X Panduit
    SCMSX150-X Panduit
    SCMSX150-X is manufactured by Panduit and is categorized in the Wire Splice Connector Terminals category. SCMSX150-X is described as CONN BUTT SPLICE 150MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Wire Splice Connector Terminals from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Wire Splice Connector Terminals
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK