SCMSX16-C Panduit
  • More about SCMSX16-C Panduit
    SCMSX16-C Panduit
    SCMSX16-C is manufactured by Panduit and is categorized in the Wire Splice Connector Terminals category. SCMSX16-C is described as CONN BUTT SPLICE 16MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Wire Splice Connector Terminals from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Wire Splice Connector Terminals
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD