DX20BF00-04 Peerless - Tymphany
  • More about DX20BF00-04 Peerless - Tymphany
    DX20BF00-04 is manufactured by Peerless - Tymphany and is categorized in the Speakers category. DX20BF00-04 is described as TWEETER 4OHM 60W TOP PORT 86.9DB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Peerless - Tymphany
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM