514-83-256M20-001148 Preci-Dip
  • More about 514-83-256M20-001148 Preci-Dip
    514-83-256M20-001148 Preci-Dip
    514-83-256M20-001148 is manufactured by Preci-Dip and is categorized in the Transistor Sockets category. 514-83-256M20-001148 is described as CONN SOCKET BGA 256POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
    ---> Other parts by Preci-Dip
    ---> Transistor Sockets from all manufacturers
    ---> Sockets by sub category
  • More About  Transistor Sockets
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V