MNR15ERRPJ202 Rohm
  • Available: 21,202
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR15ERRPJ202 Rohm
    MNR15ERRPJ202 Rohm
    MNR15ERRPJ202 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR15ERRPJ202 is described as RES ARRAY 8 RES 2K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/405MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM