MNR15ERRPJ331 Rohm
  • Available: 27,978
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR15ERRPJ331 Rohm
    MNR15ERRPJ331 Rohm
    MNR15ERRPJ331 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR15ERRPJ331 is described as RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X