CL10C0R3BB8NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL10C0R3BB8NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.3PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM