CL10C100CB8NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL10C100CB8NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 189,020
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH