CL10C102JB8NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL10C102JB8NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 333,779
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK