CL10C680JB8NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL10C680JB8NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 180,876
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS