CL21C221JB61PNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21C221JB61PNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0805
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"