CL31C102JHHNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31C102JHHNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"