CL31C152JBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C152JBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 37,477
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM