CL31C221JDCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C221JDCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"