CL31C471KCCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C471KCCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH