SMCJ30A-TR STMicro
  • Part Number: SMCJ30A-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TVS DIODE 30VWM 64.3VC SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 6,186
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMCJ30A-TR STMicro
    SMCJ30A-TR STMicro
    ---> Other parts by STMicro
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE