FFSD-05-S-12.00-01-N Samtec
  • More about FFSD-05-S-12.00-01-N Samtec
    FFSD-05-S-12.00-01-N Samtec
    FFSD-05-S-12.00-01-N is manufactured by Samtec and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. FFSD-05-S-12.00-01-N is described as CABLE ASSM .05" 10PS SGL END 12". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE