TMM-114-01-L-S-RA-012 Samtec
  • More about TMM-114-01-L-S-RA-012 Samtec
    TMM-114-01-L-S-RA-012 Samtec
    TMM-114-01-L-S-RA-012 is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TMM-114-01-L-S-RA-012 is described as 2MM TERMINAL STRIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED