TMM-123-01-T-S-RA-020 Samtec
  • More about TMM-123-01-T-S-RA-020 Samtec
    TMM-123-01-T-S-RA-020 Samtec
    TMM-123-01-T-S-RA-020 is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TMM-123-01-T-S-RA-020 is described as 2MM TERMINAL STRIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM