TSM-104-04-S-SH-A-P Samtec
  • More about TSM-104-04-S-SH-A-P Samtec
    TSM-104-04-S-SH-A-P Samtec
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"