SC5022F-101 Signal Transformer
  • More about SC5022F-101 Signal Transformer
    SC5022F-101 Signal Transformer
    SC5022F-101 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC5022F-101 is described as FIXED IND 100UH 1.95A 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE