SC5022F-1R0 Signal Transformer
  • More about SC5022F-1R0 Signal Transformer
    SC5022F-1R0 Signal Transformer
    SC5022F-1R0 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC5022F-1R0 is described as FIXED IND 1UH 10.5A 9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"