MS27467T25F24SA Souriau
  • Part Number: MS27467T25F24SA
  • Manufacturer Name: Souriau
  • Description: CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/SCKT
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • Available: 67
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27467T25F24SA Souriau
    MS27467T25F24SA Souriau
    MS27467T25F24SA is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connectors category. MS27467T25F24SA is described as CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/SCKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Souriau
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"