RNCF0603DTE8R45 Stackpole Electronics
  • More about RNCF0603DTE8R45 Stackpole Electronics
    RNCF0603DTE8R45 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RNCF0603DTE8R45 is described as RES SMD 8.45 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH