RNCF0603FKE9K42 Stackpole Electronics
  • More about RNCF0603FKE9K42 Stackpole Electronics
    RNCF0603FKE9K42 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RNCF0603FKE9K42 is described as RES SMD 9.42K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM