RNCF0603TKY4K99 Stackpole Electronics
  • More about RNCF0603TKY4K99 Stackpole Electronics
    RNCF0603TKY4K99 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RNCF0603TKY4K99 is described as RES SMD 4.99K OHM 0.01% 1/10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS