RNCF0805BKC60R4 Stackpole Electronics
  • More about RNCF0805BKC60R4 Stackpole Electronics
    RNCF0805BKC60R4 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RNCF0805BKC60R4 is described as RES SMD 60.4 OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE