RNCF0805BKE2K49 Stackpole Electronics
  • More about RNCF0805BKE2K49 Stackpole Electronics
    RNCF0805BKE2K49 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RNCF0805BKE2K49 is described as RES SMD 2.49K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS