RNCF0805BKE2K74 Stackpole Electronics
  • More about RNCF0805BKE2K74 Stackpole Electronics
    RNCF0805BKE2K74 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RNCF0805BKE2K74 is described as RES SMD 2.74K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM