RSMF3JT7R50 Stackpole Electronics
  • More about RSMF3JT7R50 Stackpole Electronics
    RSMF3JT7R50 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF3JT7R50 is described as RES 7.5 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS