RSMF5JT10R0 Stackpole Electronics
  • More about RSMF5JT10R0 Stackpole Electronics
    RSMF5JT10R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF5JT10R0 is described as RES 10 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.