RSMF5JT180R Stackpole Electronics
  • More about RSMF5JT180R Stackpole Electronics
    RSMF5JT180R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF5JT180R is described as RES 180 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM