RSMF5JT1K30 Stackpole Electronics
  • More about RSMF5JT1K30 Stackpole Electronics
    RSMF5JT1K30 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF5JT1K30 is described as RES 1.3K OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"