RSMF5JT51R0 Stackpole Electronics
  • More about RSMF5JT51R0 Stackpole Electronics
    RSMF5JT51R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSMF5JT51R0 is described as RES 51 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM