RSPF3JA270R Stackpole Electronics
  • More about RSPF3JA270R Stackpole Electronics
    RSPF3JA270R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSPF3JA270R is described as RES 270 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.