TR20JBL4R70 Stackpole Electronics
  • More about TR20JBL4R70 Stackpole Electronics
    TR20JBL4R70 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. TR20JBL4R70 is described as RES 4.7 OHM 20W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.