SMH100-LPSE-S19-SD-BK Sullins Connectors
  • More about SMH100-LPSE-S19-SD-BK Sullins Connectors
    SMH100-LPSE-S19-SD-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SMH100-LPSE-S19-SD-BK is described as CONN HEADER 1MM 19POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"