RG1005P-822-D-T10 Susumu
  • Part Number: RG1005P-822-D-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 8.2K OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1005P-822-D-T10 Susumu
    RG1005P-822-D-T10 Susumu
    RG1005P-822-D-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005P-822-D-T10 is described as RES SMD 8.2K OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE