RG1608P-1020-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-1020-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 102 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-1020-D-T5 Susumu
    RG1608P-1020-D-T5 Susumu
    RG1608P-1020-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-1020-D-T5 is described as RES SMD 102 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK