RG1608P-1050-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-1050-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 105 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-1050-D-T5 Susumu
    RG1608P-1050-D-T5 Susumu
    RG1608P-1050-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-1050-D-T5 is described as RES SMD 105 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"