RG1608P-152-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-152-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-152-D-T5 Susumu
    RG1608P-152-D-T5 Susumu
    RG1608P-152-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-152-D-T5 is described as RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK