RG1608P-2260-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-2260-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 226 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-2260-D-T5 Susumu
    RG1608P-2260-D-T5 Susumu
    RG1608P-2260-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-2260-D-T5 is described as RES SMD 226 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X