RG1608P-2430-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-2430-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 243 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-2430-D-T5 Susumu
    RG1608P-2430-D-T5 Susumu
    RG1608P-2430-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-2430-D-T5 is described as RES SMD 243 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"