RG1608P-332-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-332-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 3.3K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 3,024
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RG1608P-332-D-T5 Susumu
    RG1608P-332-D-T5 Susumu
    RG1608P-332-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-332-D-T5 is described as RES SMD 3.3K OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN