RG1608P-57R6-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-57R6-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 57.6 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-57R6-D-T5 Susumu
    RG1608P-57R6-D-T5 Susumu
    RG1608P-57R6-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-57R6-D-T5 is described as RES SMD 57.6 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS