RG1608P-60R4-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-60R4-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 60.4 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-60R4-D-T5 Susumu
    RG1608P-60R4-D-T5 Susumu
    RG1608P-60R4-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-60R4-D-T5 is described as RES SMD 60.4 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM