RG1608P-61R9-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-61R9-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 61.9 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-61R9-D-T5 Susumu
    RG1608P-61R9-D-T5 Susumu
    RG1608P-61R9-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-61R9-D-T5 is described as RES SMD 61.9 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"