RG1608P-64R9-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-64R9-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 64.9 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-64R9-D-T5 Susumu
    RG1608P-64R9-D-T5 Susumu
    RG1608P-64R9-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-64R9-D-T5 is described as RES SMD 64.9 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A