RG1608P-66R5-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-66R5-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 66.5 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-66R5-D-T5 Susumu
    RG1608P-66R5-D-T5 Susumu
    RG1608P-66R5-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-66R5-D-T5 is described as RES SMD 66.5 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"