RG1608P-82R5-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-82R5-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 82.5 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-82R5-D-T5 Susumu
    RG1608P-82R5-D-T5 Susumu
    RG1608P-82R5-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-82R5-D-T5 is described as RES SMD 82.5 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM